Oferta

  • FotografiaZdjęcia ślubne, pelenerowe, reportażowe
  • FilmowanieFilmowanie wszystkich uroczystości okolicznościowych.
  • MinilabWywołaj swoje zdjęcia!
Fotografia1 Filmowanie2 Minilab3
Webpage Slideshow by WOWSlider.com v4.8m

FOTOGRAFIA

Zdjęcia ślubne

- portretowe (również rodzinne),
- pełna fotograficzna obsługa uroczystości

Zdjęcia plenerowe, reportażowe
- ślubne,
- reportaże z imprez rozrywkowych, jubileuszowych, firmowych,
- studniówki
- komunie

Zdjęcia wykonywane w różnych technikach
- kolorowe,
- czarno-białe,
- sepia
- retro z kolorowymi dodatkami

FILMOWANIE

Oferujemy filmowanie wszystkich uroczystości okolicznościowych oraz tworzenie filmów reportażowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i 15 -sto letniemu doświadczeniu możemy Państwu zagwarantować, że utrwalimy w profesjonalny sposób najpiękniejsze chwile Twojego życia.

MINILAB CYFROWY

Wywoływanie zdjęci już od 55gr – pamiętaj im więcej zdjęci wywołasz tym mniej zapłacisz.
Skanowanie negatywów – przenieś swoje zdjęcia z negatywu do komputera.
Odzyskiwanie uszkodzonych klisz – jeżeli sadzisz ze zdjęcia z uszkodzonych klisz juz nie można odzyskać to się mylisz przynieś taka klisze do nas i ciesz się ze zdjęć które odzyskamy dla Ciebie.
Gwarancja najtrwalszego zachowania barw na zdjęciach – dzięki użyciu najlepszych materiałów gwarantujemy że Twój album zawsze będzie tak kolorowy jak w dniu kiedy go stworzyłeś
W chwili obecnej dysponujemy najnowszym Cyfrowym Labem Fotograficznym FUJI FRONTIER 355.

Laserowa technologia naświetlania pozwala uzyskać najwyższą jakość zdjęć jak również największy format zdjęć w Mszanie Dolnej – 25×38 cm.

Wykonujemy odbitki z wszelkich nośników cyfrowych oraz tradycyjnych negatywów, które mogą być również przeniesione na nośnik cyfrowy. Odczyt obrazu z dowolnego negatywu odbywa się z zastosowaniem wysokiej rozdzielczości skanera liniowego FUJIFILM. Obraz zamieniany jest na plik cyfrowy, a papier fotograficzny naświetlany jest światłem laserowym. To rozwiązanie sprawia, że otrzymujemy zdjęcia o niespotykanej dotychczas jakości.

FUJIFILM FRONTIER potrafi połączyć fotografię konwencjonalną z nowoczesną-cyfrową. W efekcie daje to nowe usługi i ciekawe możliwości np.: korekcję zdjęć prześwietlonych i niedoświetlonych, eliminację czerwonych oczu, wyostrzanie obrazu.

Oferujemy cyfrowy retusz zdjęć, dodawanie ramek, napisów oraz reprodukcję starych, zniszczonych zdjęć. Wszystkie zlecenia wykonujemy na najwyższej jakości materiałach FUJIFILM.

FOTOPREZENTY

Jeśli szukasz orginalnego i niepowtrzalnego prezentu to nasza propozycja będzie świetnym rozwiązaniem.
Wystarczy, że dostarczysz nam zdjęcie a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie projekt z okolicznościową ramką i umieścimy na koszulce, kubku, śliniaczku , poszewce, puzzlach badź podkładce pod mysz.
Dodatkowo na gadżecie możemy umieścić napis dzieki czemu stanie się on bardziej osobisty.
Kolejną zaletą jest jakość wykonanego nadruku porównywalnego z jakością fotograficzną.
Jest to zasługa termosublimacji i specjalnych tuszy jakie stosujemy do nanoszenia nadruków, które są trwałe i niezmywalne.
Zlecenia wykonujemy w ciągu 1 doby więc nie musisz się martwić, że nie zdążysz. Jeśli sam chcesz decydować jaki projekt ma byc naniesiony na gadżet, daj nam swój adres e-mail, my przeslemy Ci kilka propozycji, a Ty zgłosisz nam ewentualne zmiany.

Wszystkie szczegóły pod numerami telefonu: (018) 33-10-253 oraz 0 601 61 44 40