O firmie

Firma powstała w lipcu 1994 roku jako indywidualne przedsięwzięcie fotografa Marii Majda. Przedmiotem działalności zakładu jest cyfrowa produkcja filmów video, świadczenie usług w zakresie szeroko rozumianej fotografii, reportaży imprez okolicznościowych jak również handel sprzętem i akcesoriami fotograficznymi.

Naszym celem jest opowiedzieć ją w niebanalny, zajmujący sposób; pokazać bogactwo uczuć i zdarzeń, ale też wyjątkowe miejsca, stroje, dekoracje, czyli to wszystko, co sprawia, że każdy ślub jest niepowtarzalny.

Zarówno filmy, jak i fotografie, które wykonujemy, cechuje niemal ascetyczna prostota. Stawiamy na elegancję, nie ulegamy sezonowej modzie. Jednocześnie nieustannie się rozwijamy, poszukujemy nowych rozwiązań. Chcemy, by nasze prace, nawet po wielu latach, nadal zachwycały i wzruszały.

Możemy pochwalić się nie tylko tradycją i doświadczeniem, które zostaje przekazywane w naszej firmie z pokolenia na pokolenie, ale także wysokiej klasy sprzętem fotograficznym i materiałami na których realizujemy usługi. A wszystko po to, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani jakością wykonywanych przez nas usług.

Naszym stałym, wiernym od lat Klientom, dziękujemy za zaufanie.